Najdrahší alkohol na svete nemusí byť aj najlepší

Často ide len o prestíž. Cena nemusí znamenať rovno kvalitu. Skôr, ako začnete túžobne hľadať to najdrahšie čo vo svete alebo u nás môžete kúpiť, treba na to myslieť. Nie sú vyhľadávané pre ich chuť, ale väčšinou sa jedná o zberateľské položky. Podobne, ako keď ide o eobuv kupóny a ich ponuku limitovaných tenisiek.

Víťazom je tequila

Aj keď mnoho z vás by nesúhlasilo, skôr by na prvej priečke hľadalo skôr whiskey, pravdou je, že to najdrahšie z alkoholu na svete je TEQUILA LEY 925. V roku 2010 bolo vyrobených len 33 kusov. Fľaša v ktorej ju nájdete je z bieleho zlata, bavlny a je zdobená 6400 diamantami. Samotný alkohol bol trikrát destilovaný. Ako to pri luxusnom segmente býva zvykom, všetky kusy boli okamžite vypredané.

Ako ušetriť na alkohole

Možností je viacero. Aj alkohol je lacnejší práve pri nákupe cez internet. Ceny si viete rýchlo porovnať a pravidelné sú aj rôzne akcie a zľavy. Na stránkach http://www.zlavovy-kod.sk/ nájdete zľavy do tisícok obchodov, nájdete medzi nimi aj obľúbené obchody s alkoholom. Alkohol je už tradične výborným darčekom pre rôzne príležitosti a nemal by chýbať na žiadnych oslavách.

Zdroj: https://www.alkoholickenapoje.sk/najlepsi-alkohol/

Write a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *